Apie mus

Ekologinės žemdirbystės bendrovė „AUGA group“ nuo 2015 metų yra oficiali Vokietijos žemės ūkio technikos gamintojos „Treffler“ atstovė Baltijos šalyse.

Bavarijos žemės miestelyje Echhaime įsikūrusi šeimos įmonė specializuojasi kurdama ir gamindama aplinką tausojančios ekologinės žemdirbystės modeliui pritaikytus žemės dirbimo padargus, malūnų ir biodujų gamybos įrangą.

„Treffler“ įmonė save kildina iš kalvių cecho, kurį 17 amžiuje Echhaime įkūrė Trefflerių šeima. Bendrovė nuo to laiko lieka tame pačiame miestelyje ir yra valdoma tos pačios šeimos atstovų. „Treffler“ iš kitų gamintojų išsiskiria tuo, kad tausojančiam žemės dirbimui pritaikytus padargus bendrovės inžinieriai kuria, o ne adaptuoja.

Pasaulyje sparčiai populiarėjant ekologinei žemdirbystei ir augant ekologinių produktų rinkai, didėja ir ekologiniam ūkininkavimui pritaikytos žemės ūkio technikos poreikis. Įprasti ūkiuose naudojami padargai ne visuomet tinka profesionaliai ir efektyviai ekologinei žemdirbystei.

Specialiai ekologiniam ūkininkavimui pritaikytos „Trefller“ technologijos ūkiams leidžia smarkiai padidinti produktyvumą, palengvina ir pagreitina svarbius darbus.

Būdama ekologinio žemės ūkio sektoriaus lydere regione „AUGA group“ pati savo ūkiuose taiko naujausias ir efektyviausias žemės dirbimo technologijas. Įmonei priklausančiose žemės ūkio bendrovėse daržovių ir grūdų laukai dirbami „Treffler“ sukurtomis akėčiomis, kultivatoriais, skutikais ir sėjamosiomis.

Valdydama įvairaus dydžio žemės ūkio bendroves, „AUGA group“ puikiai žino skirtingos technikos privalumus ir trūkumus, nuolat analizuoja ir ieško pačių tinkamiausių techninių sprendimų savo ūkiams.

 

Suprasdama, kad tie patys sprendimai yra aktualūs visiems Lietuvos ūkininkams, „AUGA group“ vienoje iš savo žemės ūkio bendrovių Skėmiuose (Radviliškio rajone) yra įrengusi agrotechnikos centro aikštelę, kurioje ūkininkai dėl technikos galimybių gali konsultuotis su aukštos kvalifikacijos inžinieriais, agronomais, su jų pagalba įvertinti technikos poreikį pagal esamą ūkio dydį arba planuotis ūkio galimybių išnaudojimą pagal turimą techniką, išbandyti techniką bandomuosiuose laukuose.

 

„Treffler“ padargus įsigijusiems ūkininkams ir žemės ūkio bendrovėms „AUGA group“ teikia techninę pagalbą, tiekia atsargines dalis.

UAB „Agrotechnikos centras“ 
Kėdainių g. 13, Skėmių k., Skėmių sen.
LT-82350 Radviliškio r., Lietuva
Mob. tel. 8 620 33 506, faks. 8 5 233 5345
El. p. info@agrotc.lt
© 2018 AUGA group, AB. Visos teisės saugomos.